• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktif Yeşil Elma Sağlık Yaşam Kulübü

Adres :

Meydan Mah Bilgen Pasajı Kat 2 No : 38 Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlksen Özel

E-Posta Adresi :

fatmasozdes@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 404 14 46
Aktif Yeşil Elma Sağlık Yaşam Kulübü olarak edirne merkez kilo kontrol danışmanı,edirne merkez herbalife üyelik,edirne merkez aşağı kilo kontrolü,edirne merkez shake ile beslenme,edirne merkez kişiye özel beslenme programı,edirne merkez yukarı kilo kontrolü,edirne merkez thermo tablet yağ yakıcı,edirne merkez herbalife ürün tanıtımı,edirne merkez herbalife ürün satışı,edirne merkez aktif yaşam danışmanı,edirne merkez sporcu beslenmesi,edirne merkez shake ile 21 günde değişim vb alanda hizmet vermekteyiz.
Herbalife, ürünlerini Doğrudan Satış yöntemi ile satmaktadır. Doğrudan satış, bir Üyenin ürünü tüketicilere kendi evlerinde, iş yerlerinde ya da perakende satış mağazası olmayan başka bir yerde tanıtmasıdır. Bu sisteme göre Bağımsız Herbalife Üyeleri, ürünleri müşterilerine satmak üzere Herbalife'tan satın alırlar. Yani Herbalife ürünlerini satın almak ve satmak için bir Bağımsız Herbalife Üyesi olmanız gerekmektedir.
Bağımsız Herbalife Üyesi olmak çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nden Herbalife Üye Paketi’ni satın almaktır. Alacağınız Üye Paketi’nde size yardımcı olacak malzemeler ve bir Üyelik Başvuru Formu bulunur. Başvuru formunu doldurarak, T.C. Nüfus Cüzdanınızın her iki yüzünün bir fotokopisini de ekledikten sonra formda belirtilen adreste bulunan merkezimize posta ile gönderebilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandığında Üyeliğiniz geçerli hale gelir. Böylece bir Bağımsız Herbalife Üyesi'nin tüm hak ve yükümlülüklerine sahip olursunuz. İlk satışınızdan itibaren ekstra gelir elde etmeye başlayabilirsiniz!
Tüm görüş ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR