• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alagözler Oto Lastik Yol Yardım

Adres :

Doğanlı Köyü T7 Petrol İçi Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Alagöz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 588 25 67

Türkiye’nin önemli yol güzergahlarından olan Kaynaşlı’ da sürücülerin bir numaralı yol yardım firması olan Alagözler Oto Lastik Yol Yardım adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Lastiklerimiz çeşitli sebeplerle kullanılmaz hale gelebilmektedir. Yıllık düzenli bakımları yapılmayan lastiklerin kullanım süresi düşmektedir. Bu sebeple sektörde çalışmaları sayesinde iz bırakan bir firmadan hizmet almak akla en yakın davranış olacaktır.

Yoğun bir araç trafiğinin olduğu bölgelerde gün içerisinde sürekli kaza ya da hasarla sonuçlanan durumlar gerçekleşebilmektedir. Firmamız, çukura saplanan veya kazaya karışmış olan araçların güvenilir bir şekilde çekilmesi ile sonuçlanan tüm hizmetleri sayesinde Düzce oto lastik ve jant sektörünün en çok tercih ve tavsiye edilen firmalarından birisi olmayı başarmıştır.

Günümüzde birçok firma yol yardım hizmeti vermektedir. Biz, son teknolojiyle donatılmış olan araçlarımız ve sektörde uzman çalışanlarımızla diğer firmaların işini zorlaştıracak çalışmalarımız sayesinde sektörümüzün lider firmaları arasında gösterilmekteyiz. İddialı hizmetlerimiz, sizlere ayrıcalıklı yol yardımı deneyimi yaşatacak niteliktedir. Lastik ve jant değişimi, yol yardımı bizim işimizdir. Karşılıklı güven esasıyla yürütülen tüm hizmetlerimiz dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışan deneyimli personelimiz tarafından sağlanmaktadır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Yol yardımı ve lastik konulu tüm taleplerinizi en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde yanıtlamaktayız. Sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerimiz sizlerin bütçesine uygun bir şekilde belirlenmektedir. Bizlere günün her saatinde firmamızın müşteri iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten gurur duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR