• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alan Tesbih &gümüş

Adres :

Gazezler Sokak Kapalı Çarşı No: 35 Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Alan

E-Posta Adresi :

kadir_alan38@iclould.com

Whatsapp 1:

0 (506) 181 91 22

Whatsapp 2:

0 (530) 289 64 35

Alışveriş sektöründe hizmet veren Alan Tesbih&Gümüş birmilyonnokta.com üyesidir. Zarafet ve şıklığı bir arada sizlere sunuyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde nitelikli hizmetlerimizi istifadenize sunuyoruz. Birbirinden farklı tasarımları birbirinden farklı renk ve modellerde sizlerin istifadesine sunarak talep ve beklentilerinize karşılık vermekteyiz. Geniş yelpazede dilediğiniz tasarım ve modeli bulabileceğiniz en ideal adres olarak bölgemizde faaliyet göstermekteyiz. Ürün yelpazemizi sizlere daha fazla seçenek sunmak adına sürekli genişletmekteyiz. Firma olarak taleplerinize en iyi şekilde karşılık vermenin gayreti içindeyiz.

Kayseri alışveriş sektöründe öncü hizmetler veren bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Gümüş takı ve tesbih arayan müşterilerimize güler yüzlü personellerimizle hizmet vermekteyiz. Seçimlerinizde sizlere profesyonel destek sağlayarak doğru tercih yapmanıza yardımcı olmaktayız. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri faaliyet gösterdiğimiz sektörde kendimizi ve hizmetlerimizi geliştirerek sizlerin huzuruna çıktık. Sektörümüzde çağı yakalayan modern tasarımlarımızla sizlere hitap etmekteyiz. Ürünlerimiz aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz nitelikte tasarımelara sahiptir.

Sevdiklerinize hediye almak için müracaat edebileceğiniz en iyi adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere; gümüş, bileklik, gümüş tesbih, kuka tesbih, ateş kehribar tesbih, sıkma kehribar tesbih, damla kehribar tesbih ve daha pek çok çeşit ürünle hizmet vermekteyiz. İsitfadenize sunduğmuz ürünlerimizi uygun giyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Makul fiyatlarla zevkinize hitap eden ve tarzınızı yansıtan tesbih ve takılarımızla hizmetinizdeyiz. Ürünlerimizi sizlere göz zevkinize hitap eden en şık sunumlarla veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR