• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alanya Fenerbahçe Futbol Okulu

Adres :

Oba Mahallesi Çarşamba Caddesi Müderrisler Sokak Adalet Halı Saha Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Duran

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 431 44 27

Alanya Fenerbahçe Futbol Okulu adlı firmamız, birmilyonnokta.com ailesinin üyesi olup, Antalya ilinde spor sektöründe hizmetlerini sunmaktadır. Çocukların enerjilerini atması, zihinlerini boşaltması için spor yapmaları önemlidir. Spor yapmak, çocukların kemik gelişimine etki etmekte, kilo kontrolünü sağlamakta, uyku düzenini sağlamakta, çocukların kuvvet ve dayanıklılığını artırmaktadır.

Futbol, diğer spor dallarına göre kuralları daha basit, daha kolay öğrenilen bir spor dalıdır. Bu nedenle, çocuklar futbolu hem eğlenceli olduğu için hem de kolay öğrenip adapte olabildikleri için çok sevmektedir. Biz, alanında profesyonel ve tecrübe sahibi kadromuz ile, çocuklarımıza bu sporu öğreterek hizmetlerimizi sunmaktayız.

Okulumuz 12 ay hizmet sağlamaktadır. 4-16 yaş aralığında her yaş grubuna göre gruplarımız mevcuttur. Uzman antrenörlerimiz eşliğinde çocuklarımıza bu sporu hem sevdirmeyi, hem de kurallarına göre oynatmayı hedefliyoruz. Profesyonel kadromuz ile çocuklarımıza lisanslı futbolcu eğitimi veriyoruz. Önceliğimiz ise, etik ve ahlaklı sporcular yetiştirmektir. Bu doğrultuda titizlikle çalışıyoruz.

Antalya spor sektöründe hizmetlerini sürdüren firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli çalışmaktadır. Çocuklarımızın memnun kalması ve futbolu severek öğrenmesi bizim için önemlidir. Sizlerin istek ve beklentilerini tümüyle karşılamayı amaçlayarak özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, kaliteli eğitimimiz, her yaşa uygun gruplarımız ve ekonomik kurs ücretlerimiz ile güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, kurs ücretlerimizi öğrenmek ya da kayıt olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR