• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alanyam Ticaret

Adres :

Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Kart

E-Posta Adresi :

atillakart@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 265 39 43

Whatsapp 2:

0 (551) 072 49 77

Ülkemizin gözde turizm bölgelerinden biri olan Alanya’da hem yaz aylarında misafirimiz olan yazlıkçılarımıza hem de dört mevsim bir arada olduğumuz siz değerli Alanya halkına, tüp gaz ve şişe su sektöründe hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Sizlere hizmet ederken çevreye zarar vermeyecek en ileri teknolojilerden faydalanıyoruz ve sizleri kaliteyle buluşturmaya devam ediyoruz.

Alanya su ve tüp bayi olarak sektörün önde gelen firmalarından biri olarak deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla sizlere profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman ekibimizle sektördeki bütün yeni gelişmeleri sizinle buluşturmak adına gerekli teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sizinle buluşturmaya devam ediyoruz.

Her türlü isteğinizi karşılayacak ve size istediğiniz kaliteyi sunacak birçok farklı marka ve model ile birçok farklı tüp gaz ve su çeşidini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yüksek kalite standartlarında, her bütçenin ulaşabileceği, her ihtiyacı karşılamak ve her eve kaliteli tüp gaz ve suyu ulaştırmak için çaba gösteriyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve hızlı dağıtım ağımız sayesinde siparişinizi verdiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz.

Şişe su ve 19 litrelik damacana su sektöründe birçok farklı marka ve farklı ph değerlerine sahip sularımızla aradığınız lezzeti ve temiz suyu sizinle buluşturuyoruz. Önce insan diyen politikamızla yıllardır ihtiyaç duyduğunuz temiz suyu ve tüp gazı size ulaştırma prensibiyle sizlere hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR