• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaşehir Lihkab Bürosu

Adres :

Yenice Mahallesi Bahçelerbaşı Caddesi No: 42/b Manisa » Alaşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Akkurt

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 724 77 92

Manisa hizmet sektöründe yaptığı çalışmalarla öne çıkan firmamız Alaşehir Lihkab Bürosu birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı firmalardan birisidir. Alanında uzman mühendisimizle ihtiyacınıza yönelik hizmetler sunmaya devam ediyoruz.

Sizin için parsel ölçüm hizmeti, plankote ölçüm hizmeti, parselasyon ve aplikasyon işlemleri, kat mülkiyeti hizmeti gibi daha pek çok hizmetimizi profesyonel bir şekilde sizlere sunuyoruz. Tecrübelerimizle sizlere yardımcı olarak memnun kalmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. İşlerimizi büyük bir özenle yaparak belirlediğimiz tarihte sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca her zaman uygun fiyatlar ile çalışarak zarar etmenizi önlüyoruz. Hizmetlerimiz esnasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sorunu en kısa sürede çözerek mutlu olmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir hizmetlerimizle de her zaman yanınızda oluyoruz. En kısa sürede işlemlerinizi hallederek vakit kaybetmenizi önlüyoruz. Büromuza gelen müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak, sorularını özenle cevaplıyor ve yaptığımız işler hakkında detaylı şekilde bilgi veriyoruz. Anlaşma sağlarsak size uygun şekilde plan ve program yaparak vakit kaybetmeden işe koyuluyoruz.

Tamamen memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Taleplerinize uygun şekilde hareket ederek sizlere hizmet ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlerle beraber büyümeye devam ediyoruz. Sizler de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı şekilde bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz numaramızdan arayabilir, WhatsApp hattımıza yazabilir, mail adresimize mesaj atabilir ve büromuzu ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR