• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Albeni Rent A Car

Adres :

Haraparası Mahallesi Süreyya Halefoğlu Caddesi Kaynakça Apartmanı No: 11 Antakya Hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnayet Alver

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

inayetalver5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 970 31 06

Whatsapp 2:

0 (539) 651 66 76

Whatsapp 3:

0 (530) 970 31 06

Türkiye üzerinde birçok insan uzun bir tatile ihtiyaç duymaktadır. Ancak yol masrafları çoğu kişinin gözünü korkutmaktadır. Bununla birlikte ehliyet sahibi olup özel araçlarının bulunmaması nedeniyle insanlar birçok zorluklarla karşılaşabilmektedir. Hatay otomotiv sektörü içerisinde Albeni Rent a Car olarak güvenilir bir hizmet vererek müşterilerimize gerçekleştirecekleri yol planları konusunda yardımcı olmak için çalışmaktayız. Bu doğrultuda özel araç sahibi olmayan ancak ehliyeti bulunan kişiler, rahatlıkla hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Sektör içerisinde araç kiralama hizmetlerimizi müşterilerimizin istekleri ve güveni doğrultusunda şekillendirerek vermekteyiz. Böylece rahat gerçekleştirilen yolcuklarla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Verdiğimiz bu hizmetler sayesinde özveri ile çalışarak kolaylıkla araç kiralama olanağı sunmaktayız.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru ve uygun bir araç için sektörde bilgili ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız. Böylece kısa veya uzun yola uygun olabilecek otomotivler konusunda araç kiralamak isteyen müşterilerimizi bilgilendirerek araç özelliklerinden ve donanımlarından bahsedebilmekteyiz.

Araç kiralama konusunda güven sağlamak adına özveri ile çalışmaktayız. Müşterilerimize doğru bilgilendirmelerde bulunarak araçtan istenilen verimi en iyi şekilde alması için hizmet vermekteyiz. Bu sayede uygun donanımlara sahip otomotivlerle müşterilerimiz yolculuklarını en kaliteli biçimde gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmaktayız. Kaliteli hizmetler vermek adına araçtan talep edilen beklentilerin gerçekleştirilmesi doğrultusunda uygun fiyatlandırmalar yapmaktayız. Modellere ve donanımlara göre farklılık gösterebilen fiyatlandırmalarımız ile her bütçeye uygun hizmetleri müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda doğru bir şekilde vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR