• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aldo Teknik

Adres :

Muğla Marmaris Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Dinçer

E-Posta Adresi :

volkandir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 020 87 33

Whatsapp 2:

0 (536) 514 85 69

Whatsapp 3:

0 (535) 020 87 33

Whatsapp 4:

0 (536) 514 85 69

Aldo Teknik olarak Muğla Marmaris’te hizmet veren firmamız, gelişmiş altyapısıyla her türlü teknik servis ihtiyacını başarıyla karşılamaktadır. Uzman kadromuz daha konforlu yaşam alanlarının oluşturulması için her türlü bakım, onarım ve montaj hizmetini başarıyla yapıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor. Profesyonel teknik servis hizmeti almak isteyenlerin çözüm ortağı oluyor.

Muğla teknik servis alanında en geniş hizmet yelpazesine sahip olan firmamız, ortaya koyduğu çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Kaliteden ödün vermeden çağdaş çözümler üretiyoruz. Kendimizi sürekli gelişerek uzmanlık alanımıza yeni dahil olan ürünlerde dahi en yüksek başarıyı elde etmeyi başarıyoruz. En yeni ürünlerden en eski ürünlere kadar profesyonel çözüm üretiyoruz.

Aldo Teknik olarak kurulduğumuz günden bu yana temel değerlerimizden taviz vermeden yolumuza devam diyoruz. Bunlar müşteri memnuniyeti, uzman kadro, yenilikçi çözümler, kaliteli ve profesyonel uygulamalar, ulaşılabilir fiyatlardır. Bu kapsamda müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarını ve taleplerini en doğru şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Tam zamanında en kaliteli çözümler üreterek ürünlerini güvenle kullanabilmelerini sağlıyoruz. Garantili uygulamalarımız ile yıllara yayılan bir değer oluşturuyoruz.

Dinamik kadromuz etik değerlere saygılı olup sektörde meydana gelen gelişmeleri en iyi şekilde takip etmekte, sistemimize entegre ederek ihtiyaç sahiplerinin çözüm ortağı olmayı başarmaktadır. Geniş hizmet yelpazemiz arasında klima tamir, bakım, onarım, uydu sistemleri kurulumu, ses ve görüntü sistemleri, kamera sistemleri ve çok daha fazlası mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR