• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alemdağ Otomotiv

Adres :

Ortahisar Sanayi Mah. 311 Sok. No: 20 Ortahisar/trabzon Trabzon » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ceyhun Alemdağ-ümit Yazıcı

E-Posta Adresi :

ceyhun_alemdag@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 615 22 30

Whatsapp 2:

0 (553) 947 06 88

Whatsapp 3:

0 (545) 615 22 30

Whatsapp 4:

0 (553) 947 06 88

Araçlar modern hayatın en büyük parçalarından birisidir. Gerek ulaşım sağlamada gerekse iş hayatının her kademesinde araçlardan yararlanılır. Pek çok aksamın bileşiminden meydana gelen araçlar zaman zaman arıza yapabilir. Düzenli olarak da bakımlarının yapılması gerekir. Bu noktada düzenli bakım, araçların daha büyük arızalarının önüne geçtiği gibi daha büyük masrafların ortaya çıkma riskini de azaltır. Araçların onarım, bakım ve tamirlerinin ise mutlaka alanında deneyimli, profesyonel uzmanlarca yapılması gerekir. Trabzon Ortahisar’da hizmet veren Alemdağ Otomotiv firmamız yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve deneyimiyle çalışmalarını devam ettiriyor.

Trabzon oto servis ve tamirhane sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olan firmamız her biri alanında uzman, deneyimli, tecrübeli ve gelişime açık bir kadroyla çalışmalarını sürdürüyor. Bütün personellerimiz işlerini özveriyle ve yoğun gayretle yârine getiriyorlar. Sektörde meydana gelen gelişmeleri çok yakından takip ediyor, teknolojiye özellikle ağırlık verdiğimiz için teknoloji alanında ortaya çıkan ürün ve uygulamaları oldukça kısa sürede sistemimize entegre etmeye çalışıyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize daima en modern uygulamaları sunmaktan çekinmiyoruz.

Alemdağ Otomotiv olarak araçlarınızın marka ve modeli her ne olursa olsun ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, en doğru zamanda istenildiği şekilde çözüm üretme başarısı gösteriyoruz. Oto bakım servisi, oto fren arıza bakım, oto tamir servisi, oto yol yardım hizmeti, en yakın tamirhane hizmetleri ve çok daha fazlasını hayata geçiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR