• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alermo Prefabrik Yapı Sistemleri

Adres :

Mücavil Mevki Sanayi Bölgesi Karacaören Köyü Boyabat /sinop Sinop » Boyabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Erol

E-Posta Adresi :

alierol_57@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 626 06 20

Whatsapp 2:

0 (544) 626 06 20

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık üretim süreci çok daha kısa bir hal aldı ve en değerli şey zaman haline geldi. Bir beton ev yaptırmak en az 3-4 aylık bir süreç sonucunda yapılabilirken gelişen teknoloji ile birlikte prefabrik ev ise 4-5 gün içerisinde imal edilip monte edilmektedir. Alermo Prefabrik Yapı Sistemleri olarak bizlerde sizlere bu hizmeti sağlamaktayız.

Alermo Prefabrik Yapı Sistemleri Sinop ilinin Boyabat ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler neticesinde Sinop çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektöründe değerli bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Bu gelinen değerli noktanın korunması ve daha da ilerilere taşınması için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde hayalinizdeki evinizi prefabrik olarak imal etmekte ve istediğiniz konuma kurmaktayız. Öncelikle sizler bizlerden talepte bulunduğunuzda inşa edilecek olan araziyi incelemekte ve mühendislerimiz ile bu işler çizime dökülmelidir. Müşterilerimizin onayını aldıktan sonra hızlıca üretimini yapmakta ve en kısa sürede işlemi bitirmekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de prefabrik ev yapımı ve kurulumuna ihtiyacınız var ise doğru adreste uygun fiyatlandırma prensiplerimiz öğrenebilirsiniz. Alermo Prefabrik Yapı Sistemleri iletişim adreslerimizde bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve uygun fiyatlandırma prensiplerimiz öğrenebilirsiniz. Alermo Prefabrik Yapı Sistemleri olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR