• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alesta Oto Servis

Adres :

Çınarlı Mh 1557 Sokak No: 4 Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Arman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasar@alestaoto.com

Whatsapp 1:

0 (507) 049 65 09

Whatsapp 2:

0 (552) 344 80 72

Whatsapp 3:

0 (507) 049 65 09

Whatsapp 4:

0 (552) 344 80 72

Alesta Oto Servis olarak İzmir Konak’ta hizmet veren firmamız alışılagelmiş oto servis faaliyetlerinin dışına çıkarak müşterilerini benzersiz çözümlerle tanıştırıyor. Kalitemiz ve geniş hizmet yelpazemizle alanımızda fark yaratıyoruz. Marka değerimizden taviz vermemek adına araçlarınızla ilgili sorunlarda çözüm ortağınız oluyor, hayatınızı kolaylaştıran çözümler üretiyoruz. Uzmanlığımız olan işi en iyi şekilde yaparak lokasyonumuzda olduğu gibi bütün ülkemizde farklı olmaya çalışıyoruz.

İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe 1990 yılında çıktığımız yolculukta edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Gelişen teknolojiyi ve araç sektörünü yakından takip ediyor, kendimizi sürekli güncel tutarak en son model araçlardan en eski model araçlara kadar çözüm üretiyoruz. Günün gereklerine ayak uydurarak siz değerli müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını gözetiyoruz. İhtiyaçlarınızı kusursuz şekilde sağlamak için çabalıyor, en uygun stratejileri üreterek deneyimlerimizi her koşul altında yerine getiriyoruz.

Firma olarak alanında uzman, deneyimli ve gelişime açık bir ekiple çalışıyoruz. İşini büyük bir heyecanla yapan personellerimiz sektörü uluslararası seviyede takip ediyor ve dünya standartlarında uygulamaları en hızlı biçimde tatbik ediyorlar. Otoya dair her ne gerekiyorsa çözüme kavuşturarak can ve mal güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyorlar.

Mekanik onarı, boya kaporta, araç elektrik onarım, periyodik bakım, alt takım kontrol onarımı, fren bakım onarım, egzoz bakım onarım, klima bakım onarım, lastik kontrol değişim, yağ değişim ve hidrolik kontrol ve daha pek çok hizmeti başarıyla sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR