• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alesta Veteriner Kliniği

Adres :

Postane Mah. Manastır Yolu Cad. No: 96/1 İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Kırmızıkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 399 66 13

Güler yüzlü ve donanımlı ekibiyle birlikte çok fazla tercih edilmekte olan Alesta Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com üyesidir. Can dostlarımızın iyiliği için özverili çalışan, onların ihtiyacına yönelik uygulamaları gerçekleştiren kliniğimiz müşterilerimizin memnuniyetine çok dikkat etmektedir. Sağlık ön plandadır diyerek gerçekleştirdiğimiz tüm aşamaları tüm transparanlığıyla müşterilerimize aktardığımız sürecimizde gereken tüm bilgiyi karşı tarafa iletmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazanmak bizlere mutluluk ve çalışma azmi vermektedir. Kliniğimiz donanımlı ekibi sayesinde hayvanlarınızın her türlü sağlık ve dış görünüş bakımını yapmaktadır. Onların ve sizlerin sağlığını ön plana alarak kliniğimizin hijyenliğini devir daim şekilde sağlamaktayız. Kuvvetli ve dürüst iletişim kurarak müşterilerimizin her türlü soru ve önerilerini açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

İstanbul evcil hayvan sektöründe kariyer basamaklarını hızla çıkarak çevrenin önde gelen kliniklerinden olmaktan gurur duymaktayız. Verdiğimiz hizmetin kalitesini yüksek tutmaya, sıcak karşılama ve özellikle hayvanlarınızın keyifli ve stressiz bakımlarını gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz. Yaptığımız işin ciddiyetini ve önemini yürekten bildiğimiz için vicdanımız rahat bir şekilde bizlere sonsuz bir şekilde güvenebilirsiniz. Ayrıca piyasayı da her zaman takip ettiğimiz için çıkan güncel ekipmanları ve ilaçları da kliniğimizde sağlamaktayız.

Yapmış olduğumuz hizmetin sizlere memnun etmesini görmek ve hissetmek bizleri yegane mutlu eden bir konudur. Bunu sağlamaya çalışmak kliniğimizin çalışma prensibi haline gelmiştir. Bu yüzden de kliniğimiz prensiplerinden ayrılmadan her konuda sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR