• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aleyna Bayan Kuaför Salonu

Adres :

Medrese Mahallesi Ahmet Yesevi Bulvarı Aslı Apartmanı Altı No: 21 Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yalçın Yıldırım

E-Posta Adresi :

yalcin40.ynylrm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 930 39 16

Aleyna Bayan Kuaför Salonu olarak Kırşehir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Kırşehir kuaför alanında hizmet veren firmamız Aleyna Bayan Kuaför Salonu olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler kadınlara özel olup kuaför alanının dışına da çıkmaktadır. Kuaför alanındaki hizmetlerimizde temel amacımız müşterilerimizin kendi istedikleri saç tasarımını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Birçok farklı türde hizmeti bir arada sunan firmamız sunduğu ilk hizmet lazer epilasyon hizmetimizdir. Lazer epilasyon hizmetimiz ile vücudunuzda istemediğiniz tüylerden sizleri kalıcı olarak kurtarmaktayız. Bu işlemimiz insan sağlığına uygun ve güvenli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise buz lazer epilasyondur. Buz lazer epilasyon da tüy köklerini kurutmakta ve bir daha uzamasını engellemektedir. Bu hizmetimizin lazer epilasyondan tek farkı işlem sırasında buz da kullanıldığı için çok daha az can yakmaktadır.

Firmamız bir diğer hizmeti ise altın oran kaş tasarımıdır. Altın oran kaş tasarım işlemimiz her insanda farklılık göstermektedir. Çünkü yüz ölçüleri alınarak bireye en uygun kaş tasarımı bulunarak bu tasarım yapılmaktadır. Her bireyin yüz ölçütleri farklı olduğu için bu işlemimiz kişiden kişiye özel olarak sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise gelin saç tasarımıdır. Gelinlerin en özel günlerinden birisi olan düğünlerin de unutmayacak bir saç tasarımı ile birlikte onları mutlu etmekteyiz. İstekleriniz de bizler için önemli olduğundan sizlerin taleplerine göre de hareket edebilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR