• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alfa Yapı

Adres :

Adnan Kahveci Mah. Kazım Karabekir Cad. No: 53 Gürpınar İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Mutlu Halipçi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alfacamyapi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 337 62 22

İnsanoğlu milattan önceden günümüze çok kadar çeşitli olaylar yaşamış ve bu olayların bazıları ile dönüm noktası niteliğinde olmuştur. Bu olaylardan biride yerleşik yaşama geçilmesidir. Böylelikle yapılar inşa edilmeye başlamış. Zaman ile ihtiyaçlar değişmiş, teknoloji gelişmiş ve evler, binalar bambaşka bir hal almıştır. Günümüzde evlerden iş yerlerine kadar çeşitli yapılarda hem konforlu bir alan oluşturmak hem de hoş dekorasyon yapabilmek için çok fazla detay bulunmaktadır.

Alfa Yapı olarak sizlere bu konuda hem yardımcı hem de destek olmaktayız. Alanında uzman kadromuz ve ustalarımız ile alana özel projeler hazırlayarak hayata geçirmekteyiz. Her yapı farklı bir şekilde inşa edilmektedir. Bir de kişisel zevkler ve ihtiyaçlarda söz konusu olduğunda yapılan her proje özel olmaktadır.

Hizmetlerimiz içerisinde cam balkon, alüminyum PVC doğrama, ısıcam ve küpeşte yer almaktadır. Sizler ile birlikte konuşarak en uygun malzeme, renk ve model seçildikten sonra belirlenen tarihte montajı yapılmaktadır. Bu hizmetlerimizin yanında korkuluk ve duşakabin sistemleri de kurmaktayız. Panjur ve sineklik yapımı da diğer hizmetlerimizdir.

Fazla seçenek sunmanız ve güvenilir hizmetin adresi konumunda yer almamız İstanbul cam ve dekorasyon alanında sektöre imzamızı atmamızı sağlamıştır. Pimapen yetkili bayi ve AlbertGenay üreticisi yetkili bayisiyiz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için bizi arayın. Sizleri yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kurulduğumuz ilk andan itibaren hiç durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR