• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alg Avcılar Psikoteknik Değerlendirme Merkezi

Adres :

Gümüşpala Mahallesi Kaynata Sokak No: 2 Daire: 5 İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferit Tasa

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ferit@algavcilarpsikoteknik.com

Whatsapp 1:

0 (533) 602 47 43

Günümüzde ve bundan önceki süreçlerde işlerin daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi için belirli bir bilgi ve profesyonellik belgelemesi gerekliliği mevcuttur. İşte bu profesyonel taşımacılık ve güvenli taşımacılık süreçleri için belirli belgelerin alanında uzman kişi ve kurumlardan alınması gerekmektedir. Bizler Alg Avcılar Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak sizlere bu profesyonel psikoteknik belgesini almanız için gerekli olan eğitim ve hizmeti sunmaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Alg Avcılar Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak İstanbul ilinin Avcılar ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli halkımıza gerekli olan kaliteli ve profesyonel eğitimi vermekteyiz. Kurulduğumuz günden gelmiş olduğumuz günümüze kadar sizlere vermiş olduğumuz profesyonel, modern, eşsiz, yenilikçi, eğitici, müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde İstanbul eğitim alanında tercih edilen seçkin bir psikoteknik değerlendirme eğitimi sağlayıcısı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu seçkin eğitim kurumu konumunun korunması, geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına ulaştırılmasını sağlamak adına büyük bir emek sarf etmekteyiz. Sizlerde bu süreçte eğitim merkezimizi tercih edebilir, kaliteli hizmete erişim sağlayabilirsiniz.

Alg Avcılar Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizde sizlere uluslararası yolcu taşımacılığı, yük ve kargo taşımacılığı, için gerekli olan SRC belge çeşitlerinin tümüne uygun eğitimleri vermekteyiz. Dünya ve Türkiye koşullarına en yaygın olarak kullanılan testler ile dikkat, konsantrasyon, algı, psikoloji değerlendirmeleri yapmaktayız. Sizlerde profesyonel ekip kadromuz ve kurum çalışma yapımız ile sunmuş olduğumuz bu hizmetlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR