• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Ayvaz İnşaat Ankara

Adres :

Akdere Kutlu Mah. 486 Sok.no: 4/10 Mamak Ankara Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Ayvaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 741 52 28

Whatsapp 2:

0 (505) 971 47 91

Sektörde öncü bir firma olarak önceliğimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Bizler için müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu çok önemli. Sizleri mutluluğu ve memnuniyeti, hizmet kalitemizi doğrudan etkiliyor.

Firmamız uzun yıllardan beri üstün hizmet anlayışına dayalı şekilde çalışmalarını yürütüyor. Kendimize hedef edindiğimiz yolda en iyi şekilde ilerlediğimize inanıyoruz. Ankara Ali Ayvaz İnşaat olarak, belirlediğimiz birçok ilkeyi gerçekleştirmek uğruna sürekli gelişim içinde çalışıyoruz. Alanımızda ki yenileşme ve gelişme evreleriniz sürekli şekilde takip ediyoruz. Dünya üzerinde hızla gelişen teknolojiye de ayak uydurarak başarımıza başarı katıyoruz. Teknolojiyi işimizde kullanmak bize hem işimizde daha kaliteli hizmet verme imkânını sunuyor, hem de işimizi daha hızlı yaparak zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor. Zamandan tasarruf ederek siz değerli müşterilerimize daha kısa sürede en kaliteli hizmetleri veriyoruz.

Sektörde en iyi eğitimi alıp, tecrübeleri ile de bunu destekleyen uzman kadromuz bizi bir adım daha ileriye taşıyor. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Güven olmadan işimizi yürütmemizin mümkün olmadığını düşünüyoruz. Karşılıklı güven ve güler yüz ile ilerlediğimiz yolda her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz.

Firmamıza yakışır çalışma ortamımızda bütün işlerimizi gözler önüne şeffaf şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmamış oluyor. Firmamızın bünyesinde üretilen kaliteli ürünlerimiz ile dışarıdan ürün temini yapmanıza gerek kalmıyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet istiyorsanız, firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR