• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ali Çınar Harita

Adres :

Dutlupınar Mah. Musevit Sk. No : 6/a Tokat » Zile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Algül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 210 01 21

Tokat hizmet sektöründe sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile adından sık sık söz ettiren firmamız Ali Çınar Harita birmilyonnokta.com bünyesinde faaliyet gösteren başarılı üyeler arasında yer almaktadır.

Firmamız sizin için röperli kroki hazırlama hizmeti, zemin tespit tutanağı hazırlama hizmeti, imar planı uygulaması, kat mülkiyeti hizmeti, harita mühendislik hizmeti, harita kadastro mühendisliği hizmeti, cins değişikliği işlemleri ve halihazır harita yapımı gibi daha pek çok hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz.

Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji donanımlı ekipmanlarımız ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmaları için daima çok çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlarla sunarak sizlere her açıdan destek oluyoruz. Sürekli kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, web sitemize göz atabilir, WhastApp hattımıza mesaj atabilir veya e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

Kıymetli zamanınızı çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz. İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek hem yüz yüze görüşme sağlayabilir hem de daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar