• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alihan Mobilya Dekorasyon

Adres :

Yavuz Mah. Kısmet Sok. No: 21 Süleymanpaşa Tekirdağ Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Koşar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 226 78 39

Whatsapp 2:

0 (535) 226 78 39

Alihan Mobilya Dekorasyon olarak Süleymanpaşa mobilya imalatcısı,Süleymanpaşa mobilya imalatı yapanlar,Süleymanpaşa mobilya imalat firması,Süleymanpaşa mobilya imalat ustası,Süleymanpaşa ahşap mobilya ustası,Süleymanpaşa ahşap tasarım firması, Süleymanpaşa mutfak dolabı imalatı,Süleymanpaşa banyo dolabı imalatı,Süleymanpaşa sürgülü dolap imalatı,Süleymanpaşa kişiye özel mobilya tasarımı,Süleymanpaşa ölçüye göre dolap imalatı,Süleymanpaşa ölçüye göre vestiyer imalatı, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerinin memnuniyetini her daim kazanmak isteyen ve bunun için çabalayan firmamızın önceliği bu noktada müşteri beklentilerine ve tabi isteklerine uygun hizmetlerle faaliyetlerine yön vermektir. Müşterilerimizin geri dönüşü ise bu konuda başarılı olduğumuzun bir göstergesi olacaktır.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR