• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Almila Çoçuk Oyun Evi

Adres :

Meydan Mah. Aslanlar Sarraf Arkası Aksaray » Gülağaç(Ağaçlı)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacer Yüksel

E-Posta Adresi :

hacerkolac11@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 458 71 98

Almila Çocuk Oyun Evi olarak çocukların keyifli ve verimli vakit geçirmesi adına etkinlikler düzenliyoruz. Gün içerisinde çocuklar çeşitli oyunlarla hem eğlenmek ister hem de vakit geçirmek ister. Günümüz şartları göz önünde bulundurulduğu zaman çocuklar için artık güvenilir oyun ortamının pek bulunmadığını söyleyebiliriz. Ebeveynler olarak kendi işlerinizi bir kenara bırakıp her an çocuklarınızın yanında olmanız sizi zor durumda bırakabilir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman çocuklarınız için güvenilir ve eğlenceli oyun evimizi hizmete sunuyoruz.

Oyun evimizde vakit geçirmek isteyen çocukların en az 3 yaşında olması gerekir. 3 yaşındaki çocuklarla birlikte en fazla 13 yaşındaki çocuklarınız için oyun evi hizmeti veriyoruz. Oyun evimizde birçok aktivite bulunuyor. Çocuklarınız, bu aktiviteler arasından istediğini seçerek vakit geçirebilir. Bireysel oyunlarla birlikte grup oyunları da bulunmaktadır. Grup oyunları sayesinde diğer çocuklarla iletişim halinde olan çocukların sosyal hayatı da düzenlenmektedir.

Almila Çocuk Oyun Evi olarak Aksaray eğlence sektöründe hizmet vermekteyiz. Çocuklara yönelik verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlıyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde çocuklarınızın zarar görmesini önlüyoruz. Çocuklarınız burada vakit geçirirken sizler de ebeveyn olarak çocuklarınızı seyredebilir, onlarla oyun oynayabilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, işini severek yapan ekibimizle birlikte çocuklarınız için sektörün en iyi hizmetini sizlere sunuyoruz. Sabah 08:00 saatinde açılan oyun evimizin kapanış saati akşam 22:00’dır. Sizler de bu saatler içerisinde çocuklarınızı oyun evimize getirebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR