• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alpu Tarım

Adres :

Fevzi Paşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 10/a Eskişehir » Alpu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Ergun Var

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ergunvar@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 608 83 18

Whatsapp 2:

0 (532) 267 31 02

Alpu Tarım olarak Eskişehir Alpu’da faaliyet gösteren firmamız uzun yıllar önce çıktığı yolda emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir. Bizler ülkemizin ve bölgemizin seçkin markalarından birisi olma amacıyla yolla çıktık. Başta bölgemiz olmak üzere tüm ülkemizi en modern tarım ve hayvancılık uygulamalarıyla donatmayı hedef seçtik. Bu yüzden de özellikle teknolojiyi yakından takip ediyor, dünyanın en uzak noktalarında tarım ve hayvancılık alanında geliştirilmiş, birbirinden donanımlı makineleri, ekipmanları kullanımınıza çalışıyoruz. Yeni nesi tarım ekipmanlarıyla işlerinizde verimliliği arttırıyor, zamandan, mekândan, tüketimden, enerjiden tasarruf edebilmenizi sağlıyoruz.

Eskişehir hayvancılık sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak önceliği daima müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin alacağınız hizmetlerden dolayı %100 memnun kalmanızı önemsiyoruz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, her neye gerek duyuyorsanız geliştirip kullanımınıza sunuyoruz. Bölgemiz şartlarını, sizlerin kullanım alışkanlıklarınızı, dünya standartlarını göz nünde bulunduruyoruz. Yeni nesil çözümler geliştiriyoruz.

Alpu Tarım olarak kaliteden, güvenden, gelişimden taviz vermiyoruz. Tamamen birinci sınıf malzemeler kullanılarak geliştirilen ürünlerimizin satışını, tamirini, bakımını, onarımını yapıyor, uzun yıllar ilk günkü formunda kullanmaya davam etmenizi sağlıyoruz. Ürün sikolamızı daima daha güncel hale getiriyoruz. Pancar söküm makineleri, balya bağlama işleri, pancar söküm hizmeti, pancar sarım makinesi, balya bağlama ve çok daha fazlasını hayata geçiriyor, işlerinizdeki verimi, kaliteyi, güveni arttırıyoruz. Tamamı alanında uzman, tecrübe sahibi, deneyimli ve özverili ekibimizle birlikte ekonomik çözümler geliştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR