• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alsa Yapı

Adres :

Üçel İş Merkezi Kat: 3 No: 15 Yeni Belediye Yanı Beyşehir Konya Konya » Beyşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Almaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmetalmaz465@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 854 16 42

Whatsapp 2:

0 (546) 854 16 42

Alsa Yapı olarak, yapı ve inşaat işleri alanında nitelikli işçilikle hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı firma ilkeleri ile çalışan teknik ekibimizle her türlü yapı ve inşaat işlerinizi siz pek değerli müşterilerimiz için hallediyor ve gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz. Müşterilerinden gelen yapıcı yorum ve eleştirileri de kulak arkası etmeyen firmamız, oldukça makul fiyat skalasıyla da tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

İşletmemiz, alanında deneyim sahibi profesyonel teknik çalışan kadrosunu da firma bünyesinde barındırmaktadır. Konya Beyşehir yapı ve inşaat işleri alanında üstün kalite standartlarında hizmet vermekte olan işletmemiz, daire ve arsa alım satım işleri alanında yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Alsa Yapı firmamız, sektöründe de pek çok rakip firma tarafından büyük takdirle karşılanmakta ve örnek bir marka imajı çizmektedir. Hizmet seçeneklerimiz sürekli olarak güncellenmekte ve gelişmektedir. Değerli müşterilerinden almış olduğu büyük güçle buralara kadar gelmiş olan işletmemiz, en kaliteli inşaat ve müteahhitlik hizmetlerini siz pek kıymetli müşterileri için sağlamaktadır.

Arsa alım satım, daire alım satım, kat karşılığı inşaat yapım işleri ve uygun fiyata daire satım işleri ile alanında lider isim olan Alsa Yapı, üstün kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sizlere sunmaya üstün çaba sarf etmektedir. Alsa Yapı firması olarak; çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere hemen ulaşabilir ve üstün kalite yapı inşaat hizmet seçeneklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR