• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Çilingir Anahtar

Adres :

İstiklal Mah. Cumhuriyet Cd. No: 87/b Kıraç / Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Altın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 334 29 17

Whatsapp 2:

0 (538) 774 69 41

Whatsapp 3:

0 (505) 334 29 17

Altın Çilingir Anahtar

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Altın Çilingir Anahtar ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Altın Çilingir Anahtar ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.
Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR