• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Eksiz Oluk

Adres :

- Kocaeli » Gölcük

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkadir Tuzcukaya

E-Posta Adresi :

kadir_tuzcukaya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 682 70 60

Whatsapp 2:

0 (538) 955 00 41

Metal sektöründe hizmet veren Altın Eksiz Oluk birmilyonnokta.com üyesidir. Çatı tamir ve oluk sistemleri ile yıllardır müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Tecrübelerini hizmet kalitesine yansıtan firmamız müşterilerine tam memnuniyeti güvence etmektedir. Yaşadığınız sorunlarla uzun vadede kalıcı ve pratik çözümler sunan firmamız yaşam kalitenizi yükselten hizmetler vermektedir. Firmamız üstün kalite ve hizmet güvencesiyle müşterilerinin yoğun ilgisini kazanmış, hizmet verdiği bölgede öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Kocaeli metal olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede öncü hizmetler gerçekleştiriyoruz. Sektörel yeniliklere ve gelişmelere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak sizlere sunduğumuz hizmetlere yansıtmaktayız. Sağlam, kullanışlı ve güvenli yapıları müşterilerimize kazandırıyoruz. Ticari kaygıya kapılmadan sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. Firmamız çatı sistemlerinde uzman personelleriyle sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden sonra uzun süre memnuniyetle kullanabileceğiniz yapıları sizlere sunmanın mutluluğu ile işlerimizi sonlandırıyoruz.

Firma olarak çatı tamir ve tadilat işlerini, çatı aktarma, eksiz çatı oluk sistemlerini istifadenize sunuyoruz. Birinci sınıf kalitede malzemeler kullanarak ve usta işçilikle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firma olarak tüm hizmetlerimizde sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Hizmetlerimizden istifade etmek isteyen ve bize müracaat eden müşterilerimize güler yüzlü hizmetler sunmaktayız. Yıllardır tüm hizmetlerimizi piyasa koşullarına göre makul fiyatlarla sunarak sizlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Bize ulaşmanız için her türlü imkan ve kolaylığı sağlayarak engelleri aradan kaldırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR