• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altuntaş Yapı Malzemeleri

Adres :

Genç Osman Mah. Ayazma Cad. No: 41/a Güngören/istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altuntaş - Metin Parim

E-Posta Adresi :

metometo7634@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 100 44 49

Whatsapp 2:

0 (507) 453 14 33

Altuntaş Yapı Malzemeleri olarak İstanbul yapı inşaat sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyoruz. Geniş kapsamlı hizmet veren bir firma olarak sektörde bulunduğumuz süre boyunca daima müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirdik. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına her zaman profesyonellikle hareket ettik. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana adım adım ilerleyerek firmamızı bugünkü konumuna getirmiş bulunmaktayız. Ekibimizle birlikte firmamızı getirmiş olduğumuz konumdan memnunuz. Değerli müşterilerimizin de desteği ile daha iyi yerlere gelmeye gayret edeceğiz.

Yapı inşaat alanında her zaman kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılmalıdır. Eğer kullanılan malzemenin kalitesi düşük olursa ne yazık ki maddi ve manevi kayıpların yaşanılmasına neden olunur. Yılların bilgi ve birikimine sahip firma olarak yüksek kaliteye sahip malzemelerle birlikte profesyonel işçiliğimizle hizmet veriyoruz. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız bu malzemeler firmamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda toplu malzeme siparişi verebilirsiniz. Elektrik ve su tesisatı için kullanılan malzemelerin satışı, çatı yapımı için kullanılan malzemelerin satışı, Zemin ve tavan döşeme için kullanılan malzemelerin satışı yapılmaktadır.

Yapı malzemelerinden ihtiyacınız olan malzemeyi güvenle temin edebilirsiniz. Tam donanımlı firmamızda eksilen malzemeler kısa süre içinde yenilenmekte ve müşteriye her zaman eksiksiz bir hizmet vermekteyiz. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda firmamızı tercih edebilir, güvenilir ve kaliteli yapı malzemelerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR