• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alya Oto Kaporta Boya

Adres :

İmrahor Mah. Sevilay Sok. No: 26 İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağlar Alp

E-Posta Adresi :

alpcaglar65@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 871 67 36

Whatsapp 2:

0 (530) 266 42 36

Whatsapp 3:

0 (535) 259 75 36

Alya Oto Kaporta Boya ailesi olarak İstanbul’da faaliyet gösteren işletmemiz www.birmilyonnokta.com sitesinin üyeleri içerisinde yer almaktadır. Araçlarınız için aradığınız güvenilir ve kalitesini ispatlamış bir işletme arayan müşterilerimize doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

İstanbul otomotiv sektörü içerisinde faaliyet gösteren işletmemizde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz içerisinde boya, boya koruma, pasta, cila, onarım işlemleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm bu hizmetlerimizin yanında en önemlisi araçlarınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilecek kalitede hizmetimiz ve malzemelerimiz bulunmaktadır. Deneyimli, işinde uzman, mesleğini severek ve özen içerisinde yapan, her zaman memnun müşteri anlayışını ön planda tutan çalışma ekibimiz ile sizlere ve araçlarınıza hak ettiğiniz hizmeti sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Sektör içerisinde bulunduğumuz ilk günden bu yana hala aynı anlayış ve titizlik içerisinde çalışan işletmemiz, bu düşünceler doğrultusunda da çalışmaya devam etmektedir. Sizler ve araçlarınız için en iyi hizmeti sunabilmek adına daima en kaliteli malzemeler ve en iyi işçiliği birleştirerek hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Sektör içerisinde her zaman sizlere kaliteli ve güvenilir hizmeti uygun fiyata vermeye çalıştık. Bu düşüncemiz ile bu günlere kadar adımızı getirebildik. Bu sebeple de aynı düşünce doğrultusunda sizlere hizmet vermeye ve müşteri portföyümüzü olabildiğince genişletmeye çalışmaya devam ediyoruz. Daha çok müşterilerimizin hayatlarına dokunabilmek ve onlara uzun ömürlü araç kullanımını sağlayabilmek için Alya Oto Kaporta Boya ailesi olarak durmadan çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR