• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anadolu Gross Market

Adres :

Burç Mahallesi Piri Caddesi No: 30 Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Agah Bendez

E-Posta Adresi :

anadolugrossmarket@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 373 35 19

Whatsapp 2:

0 (530) 373 35 19

Yaşadığınız bölgede tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde size hizmet sunan ve her ürünü ayağınıza kadar getiren bir işletme her zaman avantajlı olacaktır. Bu tür işletmeler genellikle market ve gross market gibi yapılar oluşturmaktadır. Son yıllarda Türkiye'de birçok kentte kurulmaya devam eden ve nitelikli hizmetler oluşturan gross market işletmeleri, Ankara Yenimahalle ilçesinde de ayrı bir örnek oluşturmaktadır. Bölgede hizmet veren Anadolu Gross Market olarak, sizlere A'dan Z'ye tüm ürünleri bir arada sunmak için nitelikli bir hizmet sağlıyoruz.

Anadolu Gross Market işletmesi sayesinde Ankara alışveriş sektöründe çok daha dinamik ve kurumsal bir yapı ile tüm ürünlere ulaşmanız mümkün hale geliyor. İşletmemiz sayesinde temizlik ürünleri, et ve et ürünleri, market ürünleri, gıda ürünleri, içme suyu, patiseri, yaş pasta, unlu mamuller, tatlı çeşitleri, sebze, meyve, kuru gıda, bakliyat, çerez veya küçük ev eşyaları gibi onlarca seçeneği temin edebilirsiniz.

Ürün seçenekleri çok geniş bir yapı oluşturmak ile birlikte firmamız tarafından ürünler için belirlenen fiyatlar da her bütçeye uygun bir yapı oluşturmaktadır. Bu sayede her müşterimiz kendi bütçesine uygun bir şekilde aylık ev alışverişlerini veya iş yeri alışverişlerini firmamız üzerinden gerçekleştirebilir. Sipariş yöntemi ile alışverişlerinizi gerçekleştirmek için firmamıza tek bir telefon sayesinde 7/24 ulaşabilirsiniz. Marketimiz Yenimahalle ilçesinde 7/24 açık market olarak uzun yıllardır en nitelikli ürünlerle hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR