• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anahtarcı Zeyni

Adres :

Dört Yol Kavşagı Grand Oteli Altı 1-3 Midyat Mardin Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeyni Okut

E-Posta Adresi :

okut3447@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 631 38 28

Whatsapp 2:

0 (543) 631 38 28

Anahtarcı Zeyni olarak Mardin Midyat Estel’de hizmet veriyoruz. Uzman kadromuz ve modern altyapımızla sektörümüzde yenilikçi çözümlere imza atıyor, kaliteyi ve güveni arayanların çözüm ortağı oluyoruz.

Mardin anahtar ve çilingir sektöründe en geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkan firmamız, kurumsal, yasal bir çilingirdir. Yönetmelik ve tüzüklerde sahip olunması gereken bütün belgelere sahip bulunuyoruz. Bu sayede varlıklarınızın emin ellerde olacağı güvenilir çözümler sunuyoruz. Haftanın 7 günü, günün 24 saati ulaşılabilir olarak en acil anlarınızda desteğinize yetişiyoruz.

Firma olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini temel kıstas kabul ediyoruz. Müşterilerimizin her zaman en iyiye layık olduklarının bilinci ve hassasiyetiyle çalışıyor, taleplere ve ihtiyaçlara en doğru zamanda en doğru çözümlerle karşılık veriyoruz. Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz sonuçları yaratarak oluşan karşılıklı güvenin daimî kalmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman, dinamik ve sürekli gelişime açık bir kadroyla çalışan firmamız, sektörde meydana gelen yenilikleri yakından takip etmektedir. Firma olarak en son teknoloji cihazları ve ekipmanları kullanmaktayız. En yeni kilit sistemlerini dahi başarıyla açabilecek nitelikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her türlü ofis, ev konut kapıları yanında her marka ve model araç kapıları, çelik kasa kapıları ile alakalı bütün kilit sistemlerinin açılması, anahtar çoğaltılması, anahtar kopyalanmasını profesyonelce yapıyoruz. En yakın çilingir ihtiyaçlarınıza bir telefon mesafesinde bulunuyor, en uygun fiyat avantajlarıyla destek sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR