• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anıllar Oto Lastik & Jant

Adres :

Eski Sanayi Sitesi Yenimahalle Mah. 7. Sok. No: 11 Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gurur Tuncer - Emrullah Boyacı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 662 03 56

Whatsapp 2:

0 (544) 948 31 97

Anıllar Oto Lastik & Jant emek verenleri olarak günümüzde her zaman büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkan bu alanın büyük emek verenleriyiz ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu bilincin getirisini yaşamak adına sizlerin de desteklerine her zaman ihtiyacımız olduğu için ne gerekiyorsa yapıyoruz. En büyük hedefimiz güvenli bir hizmet sunmaktır. Çünkü en basit hatalarda canınıza bile kast eden sonuçlar ortaya çıkabilir. Yağmurlu ya da karlı havalarda kullanılan malzemeler değişebiliyor. Onun için bu bilgilere incelikli olarak sahip olan yerlerden hizmet almanız oldukça önemli.

Samsun oto lastik ve jant alanında çalışan kişiler olarak şunu biçiyoruz ki; içinize sinen hizmeti hemen ilk anda fark eder ve bunun sürdürülebilirliği adına artık sadece o işletmeden hizmet almaya başlarsınız. Onun için müşteri kaybetmemek bizim için oldukça önemli bir nokta. Sizleri kaybetmemek bizler için oldukça önemli bir nokta ve bu bilinçte ilerlemek daha da önemli. Her zaman yanınızdayız ve olacağız.

Belli nedenlerden dolayı kullandığını parçalar gittikçe eskiyebilir ya da ufak tefek kazalar sonucu deforme olup hatta parçalanabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız tabii ki en büyük temennimiz. Onun için bu gibi durumlarla karşılaştığınızda ise tedbirli davranmanız gerekiyor kesinlikle. Bizleri her zaman arayıp ulaşabilir ve istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Sizlere her zaman oldukça yakınız ve samimi hizmetin gerekliliklerini en seri şekilde gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR