• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Başarı Teknik Servis

Adres :

Bahçelievler Mah. 294 Sok. No: 10-b Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Erdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cmpkombi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 432 99 42

Whatsapp 2:

0 (532) 711 19 24

Ankara teknik servis sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Ankara Başarı Teknik Servis ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektörde yetişmiş, gerekli eğitimleri almış, deneyimli ustalarımızla beraber sizler için en iyi hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizler için en kaliteli ve en iyi hizmetleri en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Sektördeki değişim ve yenilikleri yakından takip ederek sizler için daima en güncel ve en modern ekipmanları kullanıyor ve dönemin koşullarına göre kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Geniş ulaşım ağımız ile istediğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaşıp ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Üstün hizmet anlayışımız ve uluslararası kalite standartları gereğince hareket ederek sizlere üst düzey hizmetin kapılarını açmaya devam ediyoruz. Kombilerinizdeki arızaları en kısa süre içerisinde tespit ederek hızlı bir şekilde çözüm üretiyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen firma anlayışımız ile sizlerin memnuniyeti ve en iyi sonuçları almanız için gerekli tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Sektördeki diğer firmaların aksine uygun fiyat avantajlarımız ile sizlere verdiğimiz hizmetleri daha ulaşılabilir kılıyor ve sizlerin memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm durumlarda teknik ekibimizden faydalanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR