• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Kanalizasyon Açma

Adres :

Yayla Mahallesi 1508/1 Keçiören Ankara Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Şahiner

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kartal-osman66@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 259 33 00

Whatsapp 2:

0 (538) 259 33 00

Ankara Kanalizasyon Açma firmamız tesisat işlerinizde sizlere her zaman kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Tesisatlar günümüzde hayatımızı kolaylaştırmak için yapıların iç ve dış kısımlarında yapılan sistemlerdir. Su, elektrik ve benzeri tesisat sistemleri pek çok farklı noktada işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Ancak inşa edilen tesisat sistemlerinin bazı durumlarda sorun çıkarttığı bilinmektedir. Ankara tesisat ve bakım onarım sektöründe faaliyet gösteren firmamız yapılarınızdaki tesisat sorunlarını ortadan kaldırmak için kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Firma olarak hizmet verdiğimiz konuların başında su tesisatı gelmektedir. Temiz ve atık su tesisatları ile ilgili olarak yaşadığınız tüm sorunlar ile ilgili olarak firmamızı arayabilirsiniz. Tıkanan kanalizasyonlar başta olmak üzere gider sızıntıları ve benzeri sorunlar ile ilgili olarak hızlı çözüm üretmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Tıkanıklık giderme ve sızıntı tespiti ile ilgili gerekli malzemeler ile hızlı şekilde tespit ve çözüm üretilmektedir. Tıkanan ve akıntı yapan lavabolarınız için evinizde sorun oluşmadan çözüm sunulmaktadır. Temiz su tesisatı ile ilgili olarak da tüm sorunlarınız için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz konuların içerisinde çatı aktarma ve tamir işlemleri de bulunmaktadır. Çatılarınız ile ilgili sorun yaşadığınızda ve akan bir çatıya sahip olduğunuzda bizi arayabilirsiniz. Çatılarınız için gerekli yalıtım işlemleri yapılarak sorunsuz bir çatıya sahip olmanız sağlanmaktadır. Çatı aktarma işlemi ile de sorun yaşadığınız yerler ya da tüm çatınız baştan sona yenilenebilir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR