• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Öztürk Ofisim

Adres :

Demetgül Mah. Şehit Cem Ersever Cad. No: 2/b Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Gökmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 470 09 33

Whatsapp 2:

0 (541) 206 10 95

Ankara Öztürk Ofisim firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara mobilya sektöründe hizmet veren firmamız Ankara Öztürk Ofisim olarak sizlere mobilya konusunda yardımcı olmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlere en uygun ürün tercihini yapmanız için alanında deneyimli ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Firma olarak sizlere hizmet çeşitliliğiyle beraber ürün çeşitliliği de sunmaktayız. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda sizlerin istek ve taleplerine de büyük bir önem vermekteyiz. Taleplerinize en uygun ürün ve hizmeti de sunmak için büyük bir çaba harcamaktayız.

Firma olarak sizlere çük çeşitli ürün ve hizmet sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır; ofis çalışma masası satışı, ofis koltukları satışı, okul mobilyaları satışı, ofis oturma grubu modelleri ve büro mobilyaları satışı gibi birçok hizmeti daha sizlere sunmaktayız. Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde de geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olup sizlere en uygun ürünü sağlamaya çalışmaktadır. Yine firma olarak sizlere sunduğumuz tüm ürünler son kalite malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaya çalışmaktadır. Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm ürünlerde sabit fiyatlıdır. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR