• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Tütüncü

Adres :

Otuz Ağustos Mah. Şehit Hikmet Özer Caddesi 50/c Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefa Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rindam06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 897 85 00

Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli hizmetleri sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizler için en değerli motivasyon kaynağı ve referans ölçüsüdür. Kurumsal politikamız olan güvenilirlik ve kaliteden asla ödün vermiyoruz. Sizlerin yapmış olduğu olumlu geri dönüşümleriniz sayesinde Ankara alışveriş sektöründe her geçen gün emin adımlarla üst sıralara doğru tırmanıyoruz ve alanımızda söz sahibi oluyoruz. Her biri alanında tecrübeli, eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere en nitelikli ve en güvenilir hizmetlerimizi uygun ekonomik koşullar altında sunmaktan mutluyuz.

Geniş ürün yelpazemiz içerisinde tekel tütünü, Adıyaman tütünü gibi en kaliteli tütün ürünlerinin yanı sıra tekel sarması, Adıyaman sarması ve nargile malzemeleri bulunmaktadır. Evinizden çıkmadan her türlü ihtiyaç duyduğunuz tütün ve malzemeleri ve tütün kolonyası için bizlere gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz. Sizlerden almış olduğumuz siparişleri en kısa sürede hazırlayarak Ankara içi evlerinize kadar güvenli bir şekilde teslim etme imkânımız bulunmaktadır. Satmış olduğumuz her türlü ürünün arkasında durmaktayız ve memnuniyetiniz bizim garantimiz altındadır.

Sektörümüze ilişkin dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve bu gelişmeler doğrultusunda kendimizi her yıl yenileyerek sizlere birbirinden güzel ürünler temin ederek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Farklı tatlara sahip siz değerli müşterilerimizin hayatlarına kaliteli ürün çeşitlerimiz ile keyif katma çabasındayız. Her türlü tütün ürünü için bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR