• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ant Des Yapı

Adres :

Cebesoy Caddesı Antalya Muratpaşa Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

antdesyapi07@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 174 07 07

Whatsapp 2:

0 (507) 174 07 07

Gelişen teknolojiyle beraber inşa edilmeye başlayan ev ya da binaların gerek iç gerekse de dış mimarisi açısından büyük değişimlere uğradığı yadsınamaz bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiye nazaran hem ekonomik hem de kültürel yaşam anlamında imkanların artmasıyla beraber tercih edilen ev model ve şekillerinde büyük farklılıklar bulunmaktadır.

Yapı ve işlemleri, özellikle kadınlar açısından bir değerlendirmede bulunmak gerekirse; modern duvarlardan, görsel kemerlere, saçaklı bölmelerden, altın işlemeli banyolara kadar değişen geniş bir skalaya sahip çeşitli kombinasyonları bünyesinde ihtiva etmektedir.

Antalya yapı malzemeleri sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan firmamız bünyesinde, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda her türlü yapı hizmetini titizlikle vermekteyiz. İşletme olarak müşterilerimizin memnuniyetini de en az yaptığımız işin doğru olması gerektiği kadar önemsiyoruz.

Gelen müşterilerimizin taleplerini eksiksiz olarak karşılayabilmek için hem alanında uzman personellerimizle yapı hizmetlerini sunuyoruz hem de ürün ve üretim çeşitliliğimizi çağın gereklerine uygun olarak geniş tutuyoruz. Bu anlamda; banyo duvarlarında sunduğumuz mermer çeşitliliği, duşa kabinler ve lavabolarda oluşturduğumuz farklı model seçenekleri, mutfak dekorasyon işlemleri, merdiven cins ve model çeşitleri, dış balkon kaplamanın pimapen veya camekan tarzı şeklinde değişik sınıf ve modellerde seçim imkanının olması ve dış bakıda çatı ve kapı hususunda değişik tasarımlarımızla sizlere hizmet veriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin evlerinde yaşayacakları mutlu ve huzurlu günlerin bir parçası olmak istiyoruz. Bu vesileyle sizleri, bu zengin yapı çeşitliliğinin beğenilerinize sunulduğu firmamıza davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR