• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Audi Özel Servis

Adres :

Akdeniz Sanayi Sitesi 5051 Sok No: 16 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Musa Yüksel -gürcem Gerikalan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

m.yuksel-07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 385 81 85

Whatsapp 2:

0 (544) 905 36 51

Whatsapp 3:

0 (534) 385 81 85

Whatsapp 4:

0 (544) 905 36 51

Antalya Audi Özel Servis

Kepez audi özel servis,kepez oto özel servis,kepez audi bakım onarım servisi,kepez audi tamir servisi,kepez audi tamiri yapanlar,kepez audi tamir merkezi,kepez audi bakım servisi,kepez audi bakım merkezi,kepez audi araç tamiri ve kepez audi oto özel servis olarak hizmet vermekteyiz.

Otomotiv sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Antalya Audi Özel Servis firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR