• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Esenler Koltuk Döşeme & Tasarım

Adres :

Özgürlük Mahallesi 2664. Sokak No: 26 Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halit Esen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esenlerkoltuk@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 599 24 06

Whatsapp 2:

0 (536) 446 31 08

Antalya koltuk döşeme sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adımını atan firmamız; sağlamlık, şıklı, konfor ve rahatlık anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firma olarak amacımız kullanılmış mobilyalarınıza kendi renk tasarımlarınız ile farklılık katarak mobilyalarınızı yenilemeye katkı sağlamaktır. Bu amaç ile sektörde var olan firmamız; faaliyet alanımızda yaptığımız kaliteli işler ile lider firmalardan biri olmuştur.

Güvenilirlik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı firmamızın ticari ve insani alandaki değerleridir. Bu değerlerimiz doğrultusunda faaliyet alanımızdaki tüm yenilik ve gelişmelerin yakından takip etmekte; her sezon yenilenen kumaş kartelalarımızı müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Firma olarak önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimizin bütçe ve zevkinize hitap eden tüm kumaş renk ve modellerini bünyemizde bulundurmaktayız. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimizin tercih ve fikirleri doğrultusunda beğenerek seçtiğiniz kumaşlarla mobilyalarınızı itina ile tekrar döşüyoruz. Detaylı bilgi için isterseniz watsapp aracılığı ile mobilyalarınızın fotoğrafını gönderip fikir alabilir isterseniz bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve en uygun ödeme seçeneklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Bununla birlikte firmamızda çalışan ustalarımız koltuk döşeme sektörünün en bilinen ve alanında en becerikli ustalardır. Kullandığımız makineler son teknoloji cihazlardır. Bununla birlikte kaliteli kumaş ve birinci sınıf işçiliğimiz ile sektördeki farklılığımızı ortaya koyuyoruz. Temel çalışma prensibimiz her zaman uygun maliyetli kaliteli işçilik olmuştur. Siz kararınızı verdikten sonra profesyonel ekibimiz adresinize kadar gelerek mobilyalarınızı teslim alır. Bunun için sizden herhangi bir taşıma veya nakliyat ücreti talep etmez.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR