• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Özel Öyküm Masaj Salonu

Adres :

Balbey Mahallesi Şht.binbaşı Cengiz Toytunç Caddesi No: 38/42 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Toprak Ateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@oykummasajsalonu.ga

Whatsapp 1:

0 (543) 317 76 72

Antalya Özel Öyküm Masaj Salonu olarak Muratpaşa’da faaliyetlerimize devam ediyor, uzun yıllardan bu yana kaliteli çözümlere imza atıyoruz. İnsan bedenen ve ruhen yorulan bir varlıktır. Hayat içerisinde karşılaştıkları onu hem fiziken hem de ruhen etkiler. Bunlar aynı zamanda birbirleriyle koordineli olarak da tepki gösterir. Bizler farkına varmasak da zaman içinde yaptıklarımız ya da yapmadıklarımız vücudumuzu şekillendirir. Bu da zaman içinde ruhuma işler. İşte bütün bunlar arasında olumsuzluklardan, negatifliklerden kurtulmak için masaj sauna, hamam insanlık tarihinin en eski çağlarından bu yana uygulanagelmiştir. Geleneksel tedavi yöntemleri olarak dünyanın hemen her yerinde bu uygulamalara başvurulmaktadır. Bizler de bölgemizin bu ihtiyacını modern uygulamalar ve standartlarla da birleştirerek hayata geçiriyoruz.

Antalya hamam sauna ve masaj salonu sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler tamamen özel hazırlanmış bir ortamda hizmet veriyoruz. Salonumuzda toplan 10 adet en lüks şekilde donatılmış masaj odası bulunuyor. Kaliteli hizmet anlayışımız ile modern, hijyenik, konforlu ve huzurlu bir ortamda hizmet veriyoruz. Uygulamalarımız tamamen sertifikalı, deneyimli tecrübeli, güler yüzlü elamanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu da her seferinde üst düzey, beklentilerin üzerinde sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Antalya Özel Öyküm Masaj Salonu olarak kaliteli, yenilikçi bir hizmeti ilke ediniyoruz. Gece saat 12’ye kadar hizmet veriyor, bu sayede en müsait olduğunuz zamanlarda masaj, sauna, jakuzi hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için fırsat oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR