• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antalya Tekne Turu

Adres :

Merkez: Avni Tolunay Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 426 ( Yiğit Balık Av Malzemeleri ) Uncalı Kepez Antalya -- Şube: Altınkum Mahallesi Atatürk Caddesi Özyeşilyurt Sitesi C Blok Yiğit Balık Av Malzemeleri Konyaaltı Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Yiğit

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 136 13 82

Whatsapp 2:

0 (541) 655 07 43

Antalya Tekne Turu firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Antalya turizm sektöründe hizmet veren Antalya Tekne Turu firması olarak siz müşterilerimiziz tatillerini daha iyi yapmak için çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz çevrede tatilcilerin ve devamlı diğer müşterilerimizin birinci tercihi olan firmamız sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Verdiğimiz hizmetler müşterilerimiz için çeşitlenmektedir. Bu çeşitlik günlük, gecelik ve haftalık şekillerde olmaktadır. Bir diğer hizmet şeklimiz ise siz müşterilerimiz özel günlerini teknemizde yapma ve kutlama şansı sunmasıdır. Aynı zamanda hizmetlerimizde yemek servisleri de sunmaktadır.

Verdiğimiz hizmetlerin hepsi müşteri odaklı olup, sizin memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Bu sebepledir ki çalışma arkadaşlarımızı da bu doğrultuda seçmiş bulunmaktayız. Çalıştığımız tüm arkadaşlarımız çalıştığı alanda gerekli alanda tüm eğitimi almış, deneyimli, çalışkan ve alanında uzman kişilerdir. Aynı zamanda çalışanlarımızın hepsi sektörümüzü yakından takip etmekte ve kendini sürekli geliştirmektedir. Bu sayede size en üst düzey de hizmeti sağlamaktayız. Müşteri odaklı çalıştığımız içinde sizin istekleriniz doğrultusunda teknemizi hazırlaya da bilmekteyiz.

Sektörümüzde en iyilerden birisi olmak için çalışmaktayız bu doğrultuda da size her zaman dürüst, güvenilir, çalışkan, güler yüzlü bir şekilde çalışmaktayız. Yine sizin memnuniyetiniz içinde en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi hedefleyen firmanız size en uygun fiyatları size sunmaktadır. Hizmetlerimden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR