• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arass Petek Temizliği

Adres :

Demirci Mahallesi Bursa/nilüfer Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Aras

E-Posta Adresi :

eminnaras1299@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 480 14 97

Petekler kombilerden ve merkezi sistemlerden aldıkları sıcak su ile mekanların ısıtılmasını sağlar. Bu sayede zorlu kış havalarında yaşam alanları sıcacık olur. Fakat zamanla peteklerde yabancı maddeler birikerek sağlıklı ısıtmayı engeller. Bu durumda odalar çok daha geç ısınır. Kimi zaman hiç ısınmaz veya bazı odalar ısınırken bazı odalar ısınmaz. Oysa petek temizliği ile bütün bunlar ortadan kaldırılabilir. Dakikalar içinde yapılacak petek temizliği ile kombilerin çalışma performansı artar. Yakıt tüketimi düşerek faturalarınıza tasarruf olarak yansır. Gerek kombi gerekse peteklerinizin kullanım ömrü uzar. Elbette bütün bu ayrıcalıklara sahip olmak için işi uzmanına bırakmalısınız. Bizler Arass Petek Temizliği olarak yıllardır bölgemizde hizmet veriyor, güvenin adresi olmayı sürdürüyoruz.

Bursa tesisat ve bakım onarım sektörünün öncü firmalarından birisi olarak en fazla iki yılda bir peteklerinizi temizletmenizi öneriyoruz ve her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Dilediğiniz saatte adresinize ulaşıyor, özel kimyasallarımız ile temizlik işlemlerini yapıyoruz. Dünya standartlarında hizmet sunmak adına en gelişmiş makineleri kullanıyor, odalarınıza, evlerinize, eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden temizlik işlemlerini sonlandırıyoruz.

Firma olarak güler yüzlü, işini severek yapan, tecrübe sahibi bir kadroyla çalışıyor, müşteri memnuniyetini temel alıyoruz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar ve en uygun fiyat avantajlarıyla odalarınızı daha rahat ısıtmanızı sağlıyor, yaşam kalitenizi yükseltecek çözümlere imza atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR