• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arden Gemi

Adres :

Güzelyalı Mahallesi Yakut Sokak No: 4/8 İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Aksu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 789 86 95

Whatsapp 2:

0 (533) 680 18 85

Denizciliğin gözde ismi Arden Gemi isimli efsane firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Hem uluslararası hem de Türkiye sınırları içinde inanılmaz hizmetler sunmuş ve son derece kaliteli hizmet sunmaya da devam eden firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. Gemicilik denince akla ilk gelen isim olduk ve bu unvanı kimseye kaptırmaya niyetimiz yok.

Firmamız, gemi kumlama, gemi gövdesi kumlama, tank temizliği, su rasparı hizmeti gibi daha birçok hizmet sunmaktadır. Gemi konusunda aklınıza gelebilecek her soruna çözüm olabilen firmamız, yedi yirmi dört hizmetinizdedir. İşini son derece titiz yapan ve kalite kokan firmamız görebileceğiniz en uygun fiyatlara hizmet veren firmadır. Gemicilikte çığır açmış yeniliklerimiz ve hizmetlerimiz ile yani başınızdayız.

İstanbul denizcilik, gemi konusunda her hizmeti vermektedir. Aklınıza gemiye dair ne gelirse firmamız yapmaya hazırdır. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı arayarak bilgi veya randevu alabileceğiniz gibi, direkt mekânımıza gelerek te hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin üç yanı denizlerle kaplıdır. Bu durumda her üç tarafta da su üzerindeki taşımacılıkta gelişmek zorunda olan bir ülkeyiz. Bu noktada son derece gelişmiş ve adımızı zirveye taşımış bulunmaktayız. Denizcilik bizden sorulur, sular bizden sorulur, gemiler bizden sorulur. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizleri arayın. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, gece gündüz demeden hizmet vermektedir. Gemi sektörü ile birlikte daha iyi deniz yolculuklarına ne dersiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR