• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aretha Vip Beauty Center

Adres :

Kızılırmak Mahallesi Ufuk Üniversitesi Caddesi No: 8 Farilya Plaza Kat: 5 Daire: 18 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selen Dinleyen

E-Posta Adresi :

arethabeautycenter@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 796 20 20

Aretha Vip Beauty Center olarak Ankara’ da sunduğumuz hizmetlerimiz artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Ankara güzellik merkezi sektöründe hizmet veren firmamız Aretha Vip Beauty Center olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerden kişiden kişiye değişiklik gösteren güzellik kelimesi üzerinedir. Birçok farklı türde güzellik anlayışı olduğu için güzellik kelimesi kendini istediğinin şekilde görmek anlamına gelmektedir. Bizlerde güzellik merkezi olarak müşterilerimizin kendisini istediği gibi görmesi için ve kendisinde beğenmediği çeşitli özelliklerini tamamen ya da geçici olarak değiştirmek için hizmet vermekteyiz.

Merkezimiz birçok farklı türde hizmeti bir arada sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerden ilki lazer epilasyon hizmetimizdir. Lazer epilasyon uygulaması ile vücudunuzda istemediğiniz tüylerden temelli olarak kurtulma şansını sizlere sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise bölgesel zayıflamadır. Bölgesel zayıflama hizmetimizde vücudunuzun belirli bir bölgesinde biriken kiloları ve yağları özel cihazlarımız ile yok ettiğimiz işlemimizdir.

Diğer bir hizmetimiz ise manikür pedikür hizmetidir. Manikür pedikür hizmetimiz el ve ayak tırnaklarınız için bakım işlemidir. Bu balım ile tırnaklarınızın sağlıklı olmasını ve güzel bir görüntü oluşturmasını sağlamaktayız. Bu hizmetlerimiz yanında müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetlerimiz şöyledir; hydrafacial cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulaması, protez tırnak uygulaması, kaş laminasyon işlemi, akrilik tırnak işlemi, jel tırnak işlemi ve kalıcı oje uygulamasıdır. Güzellik merkezimizde sunduğumuz tüm hizmetlerimizi insan sağlığına uygun ve güvenli hizmetlerdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR