• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arifağa Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres :

Kurtuluş Mah. Konak Cad. No: 11/a Gürsu Bursa Bursa » Gürsu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ruşen Şirinol -elnur Arifzade

E-Posta Adresi :

arifzadeelnur@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 371 05 25

Whatsapp 2:

0 (541) 371 05 25

Bursa sağlık sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, ağız ve diş sağlığı üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Ağız ve diş bakımı günlük hayatta maalesef çok sık ihmal edilse de artık bir çözümünüz var!

Siz de dişiniz veya ağzınız ile ilgili her türlü sorununuz için bizi tercih edebilirsiniz. Tecrübeli ve işini seven elemanları ile size her daim en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan polikliniğimizde siz de kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Kliniğimizde, gelen hastalara öncelikle tanı konması amaçlamaktadır. Ardından hemen çözüm aşamasına geçilir ve kişinin ona rahatsızlık veren bu durumdan kurtulması sağlanmış olur.

Oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan kliniğimize siz de ağzınız ve dişleriniz ile ilgili şikayetlerinizde bize danışabilirsiniz. Her türlü danışana en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmayı amaçlayan kliniğimiz, mümkün olan en kısa süre içinde tedavinize başlayacak ve kalıcı bir çözüm sağlayarak yine en kısa sürede sonlandırmak için çabalayacaktır.

Siz de rutin kontroller, ağız ve diş sağlığı ile ilgili sorular ve daha fazlası için kliniğimize gelebilir ya da bizi arayabilirsiniz. Hijyenik ortamlarda, modern teknolojik ekipman ile gerçekleştirdiğimiz tedavilerimizde amacımız sizi korkutmadan en kısa süre içinde sağlıklı dişlere kavuşmanızı sağlamaktır.

Siz de kanal tedavisi, implant tedavisi gibi durumlarınız için kliniğimizi arayarak randevu alabilir ve mümkün olan en kısa sürede tedavinize başlayarak çok daha sağlıklı bir ağza kavuşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR