• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arıkan Yörük Çadırı Bungalow ve Camping

Adres :

Andifli Mah. Bucak Denizli Acısu Mevki No: 4/1 Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Azem Arıkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 427 55 05

Whatsapp 2:

0 (539) 694 45 42

Antalya turizm sektörünün önemli isimlerinden olan işletmemiz Arıkan Yörük Çadırı Bungalow ve Camping, birmilyonnokta.com üyesidir. Şehrin telaşından, işlerin yoğunluğundan kaçmak isteyenler işletmemizi ziyaret edebilir. Küçük bir tatil yaparak kendinize zaman verebilirsiniz. Dinlenmek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için işletmemiz tam da size göre.

Sade ve sakin bir tatil için doğada olmak iyi bir fikirdir. Doğayla iç içe olmak insana her zaman iyi gelmiştir. Ailenizle veya arkadaşlarınızla tatil yapmak için bizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz gün içinde lezzetli ve doğal kahvaltı yapmak için de bizi tercih edebilirsiniz. İşletmemizde konaklama ve kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Konaklama seçimini çadırla yapabileceğiniz gibi bungalov evlerle de yapabilirsiniz. İşletmemiz bünyesinde konaklama hizmeti güvenli bir şekilde kullanıma sunulmaktadır. Düzenli temizlik yapılmakta ve kullanılan eşyalar düzenli olarak yenileriyle değiştirilmektedir. Sağlığa uygun, güvenilir ve temiz ortama sahip işletmemiz 7/24 tercih edilebilir.

İşletmemizde düzenli olarak sabah kahvaltısı servisi yapılmaktadır. Kahvaltı sofralarında doğal, taze ve lezzetli ürünlere yer verilmektedir. Reçel çeşitleri, peynir çeşitleri, zeytin çeşitleri, tost ve börek çeşitleri başta olmak üzere farklı lezzetler hazırlanarak servis edilmektedir. Taze meyve ve sebzelerin bulunduğu kahvaltı sofralarında taze demlenmiş çay ve taze sıkılmış meyve suları da bulunmaktadır. Aynı zamanda doğal ev ürünleri de satışa sunulmaktadır. Sizler de keyifli vakit geçirmek için işletmemizi tercih edebilir, lezzetli ve doğal ürünleri tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR