• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Armer Motor

Adres :

Sarılar Mah. 2067 Sok. No: 1/a Antalya » Manavgat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 477 97 97

Whatsapp 2:

0 (535) 047 93 93

Armer Motor firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İnsanlar günlük hayatta sürekli hareket halindedir. Bu hareket hali bazen yürüyerek olamaz. Bu sebeple de birçok insan yürüme mesafesi olarak uzak olan yerlere ulaşmak için en fazla araba kullanmaktadır. Ancak araba kullanan bireylerin sayısının fazla oluşu ve trafik gibi çeşitli sorunların ortaya çıkması motosiklet kullanımında bir artışa yol açmıştır. Ancak motosiklet kullanan bireylerin kullanım sırasında çok daha dikkatli ve güvenlik önlemleri doğru şekilde almış olması gerekmektedir. Bizim de sizlere yardımcı olmak için Antalya otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Sizlere birçok farklı hizmette büyük bir çeşitlilik sunan firmamızın sizlere sunduğu tüm hizmetleri güvenlik ve sağlık kontrolörlerinden başarıyla geçmiştir. Firma olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunladır; motosiklet satışı, motosiklet aksesuar satışı, kask satışı, motosiklet yetkili servis, bisiklet satışı, atv satışı, atv aksesuarı satışı ve bisiklet yedek parçası satışı gibi sizlere daha bir sürü hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler de sizlerin istek ve taleplerine büyük bir önem vermekteyiz ve sizlerin istediği gibi bir hizmeti sizlere sunamaya çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri sabit ve uygun bir fiyatlandırmayla birlikte sizlere sunmaktadır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR