• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aron Mobilyam

Adres :

Uğur Mumcu Mah.2294 Sokak No 4 Sultangazi İstanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Kara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aronmobilyam@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 677 60 13

Whatsapp 2:

0 (541) 303 91 08

Mobilya ürün imalatı ve satışı konusunda öncü olan firmamız, çalışmalarını yürütürken müşterilerimizin isteğini ve memnuniyetini göz ardı etmeksizin hizmet vermektedir. Ürün kalitesi ve seçenekleriyle de ayrıcalık yaratmaktadır.

Alanında bilgi ve beceriye sahip uzman ekiple, müşterilerimize hayallerindeki mobilyalara sahip olma lüksünü sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti yanı sıra çalışan memnuniyetini de gözeten firma olarak çalışanlarımızı da önemsiyor mutlaka fikir alışverişinde bulunarak şirketimizin ilerlemesi yolunda desteklerini alıyoruz. Bu sayede “mutlu çalışan, mutlu müşteri” politikamızı sağlamlaştırıyoruz. İstanbul’da Mobilya sektörü rekabeti ve ürün çeşidinin bol olduğu bir sektördür. Bu sebeple farklılığımızı ortaya koyma adına tüm gayretimizi sarf etmekteyiz. Hali hazırda yürütmüş olduğumuz çalışmalar firmamızın geleceğine yön vermektedir. Sizin dilek ve şikâyetlerinizle de şekil bulan çalışma politikamız sizlerin yararına sunulmaktadır.

Ürün çeşidi bir yana dursun üründe kullanılacak desenlerin çok çeşitli olması aynı şekilde renk skalası, ve daha bir sürü hizmetten geçip evlerinize taşımaktayız. Bunun yanı sıra yapılan çalışmalarla göz önüne alınan eksiklerin, fazlasıyla tamamlanıp büyüme yolunda emin adımlarla yürümeyi hedef haline getirdik. Özel isteğinizle mobilyanızı tasarlayabilir ya da alanında uzman ekibe gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Kaliteli hizmet üretmek amacıyla hız kesmeden yolumuza devam etmekteyiz Hayale sığmayacak tasarımlarımızı yerimizde görebilirsiniz. Satış sonrası montaj hizmeti vermiş olduğumuz iş kolu sebebiyle aynı hassasiyetle yapılmakta ve garanti kapsamına alınmaktadır. Memnuniyet çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR