• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Art-as Güzellik Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Aslıhan Işık

Günümüz dünyasında kendisini mutlu ve iyi hissetmek öyle zannediyoruz ki herkesin hakkıdır. Teknolojinin hızla günlük hayatımıza girmesiyle birlikte yaygınlaşmaya başlayan sosyal medyanın da etkisiyle artık hiç kimse tam olarak kendi özelini yaşama şansına sahip olamamaktadır. Sürekli insanlar tarafından izlenen ve görülen bir dünyanın kapıları bu kapsamda bakıldığında çoktan aralanmaktadır. Özellikle bu yönüyle ele alındığında bayanlar özelinde sürekli bakımlı ve iyi görünümlü olmak günümüzde daha da önemli hale gelmektedir. Bu durum sadece insanın kendisini iyi hissetmesi için değil, çalışma hayatının da yadsınamaz bir gerekliliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstanbul güzellik merkezi alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan işletmemiz bünyesinde bizler, öncelikle insanların günlük hayatın akışı içerisinde bizden ne istediklerini anlamayı ve buna göre müdahale etmeyi önemsiyoruz. Her insanın bakış açısının ve taleplerinin kendi içerisinde bir takım farklılıklar barındırabileceğini düşünerek hareket ediyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.

Kuaförlük hizmetini sunarken iki noktayı çok önemsiyoruz. Birincisi, kullandığımız malzemelerin özellikle sağlık testlerinden geçen ürünler olmasına dikkat ediyoruz. Çünkü hiçbir görüntü ve iyi olma halinin insan sağlığından daha önemli olduğunu düşünmüyoruz. İkincisi ise güler yüzlü hizmet anlayışımızla beraber müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede sektörde yıllar geçtikçe tanınan, tanındıkça da tercih edilen bir işletme haline gelmeyi amaçlıyoruz.

Bu anlayışla hizmetlerimizi sürdürdüğümüz işletmemizde siz eğerli misafirlerimizi görmekten mutluluk duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR