• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Artolya Sanat

Adres :

İçerenköy Mah. Alanaldı Cad. No: 41/a İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Tetik

E-Posta Adresi :

artolyasanat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 344 28 13

Ataşehir’de hizmet vermekte olan firmamız Artolya sanat birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe yer alan firmamız siz değerli müşterilerimizin uğrak yeri haline gelmiştir. Özellikle genç erkek müşterilerimiz otomobillerine aksesuar uygulanması amacıyla firmamızı ziyaret etmektedir.

Firma olarak hizmetlerimiz kaplama, deri döşeme, ahşap kaplama, jant boyama, trim boyama, maun kaplama, karbon kaplama ve piano black kaplama olarak sıralanabilir. Kaplamaların yanı sıra tamir ve onarım da firmamızca yapılmaktadır. Pek çok model otomobil için istenen model döşemeyi yapmaktayız. Her yeni kumaş ve modeldeki döşemeleri tedarik edip siz müşterilerimize yenilikçi anlayışımız ile sunuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken kullandığımız malzeme ve ekipman birinci kalitededir. Yapılan tüm işlemlerimiz için müşterilerimize garanti veriyoruz ve satış sonrasında yaşanabilecek her türlü sorun için de satış sonrası hizmet sunuyoruz.

Firmamızın en temel hedefi müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bu hizmeti sunarken müşterilerim devamlılığını sağlamak ikinci hedefidir. Uzun yıllardır otomotiv sektöründe çalışmalarına devam eden firmamız verdiği emeklerle bugünlere gelmiş ve sektörde lider duruma ulaşmıştır. Uygun fiyatlarımızla müşterilerin firmamızdan mutlu olarak ayrılmalarını sağlıyoruz. Genç ve dinamik olan ekibimiz müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmekte, zaman zaman yapılan kampanyalarla da sizlere daha da uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız. Devamlı büyümek ve sektörde en iyisi olana kadar çalışmalarımızı azimle sürdürecek olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR