• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arya Sıhhi Tesisat Doğalgaz

Adres :

Silivri İstanbul İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melik Dalga

E-Posta Adresi :

md_bjk36@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (538) 963 43 48

Bizim önceliğimiz müşterilerimiz oluyor. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor, en doğru çalışmalarla çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Böylelikle güvenle tercih ediliyoruz.

Doğal gaz alanında gerçekleştirilen her çalışmanın kalite standartları içinde, hatasız olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Çünkü yaşanan en ufak bir hata ilerleyen zamanlarda ciddi sorunların yaşanmasına neden olabilir. Firma olarak bunların bilincinde olduğumuz için çalışmalarımızda hataya asla yer vermiyoruz. Doğal gaz tesisatının kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı üzerine çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda mekanik tesisat, yangın tesisatı üzerine çalışmalar düzenliyoruz. Klima, kombi, radyatör, doğal gaz sobası kurulumu, tamiri, bakım ve onarımı alanında çalışmalar da gerçekleştiriyoruz.

Farklı alanlarda gerçekleştirdiğimiz çalışmaları en iyi şekilde tamamlamak adına yeterli donanıma sahibiz. Kullandığımız cihaz ve malzemeleri düzenli olarak değiştiriyor, yeniliyoruz. Böylelikle daha iyi çalışmalar gerçekleştirmiş oluyoruz. Sizler de ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz alanda firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanacağınıza emin olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR