• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arya Veteriner Kliniği

Adres :

Yurt Mah. İsmail Hakkı Develi Cad. Abul Apt. No: 3/a Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Hülya Oral

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 102 16 05

Whatsapp 2:

0 (552) 685 26 47

Çukurova’da sunduğu başarılı hizmetler sayesinde evcil hayvanların ikinci evi haline gelen Arya Veteriner Kliniği bimilyonnokta.com un üyesidir. Son yıllarda hayvan sahiplenmenin artmasıyla birlikte sektörde gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır. Kliniğimiz uzun zamandır sektörde emek veren, çalışmalarına devam eden bir firmadır. Kliğimizde hayvan dostlarımız için her türlü aşılama, kısırlaştırma işlemleri, kaza ya da düşmelerin neden olduğu yaralanma ve hastalıkların tedavisi sağlanmaktadır.

Adana evcil hayvan sektöründe hizmet veren firmamızın servis ağı ve müşteri portföyü hızla artmaktadır. Firmamız son derece temiz, geniş bir alanda konumlandırılmıştır. Tüm hasta odalarımız her muayene ve tedavi sonrasında temizlenmektedir. Hayvan dostlarımız için kullandığımız tüm araç gereçlerimiz yeni teknolojik ürünlerdir. Yenilikçi anlayış ile hareket eden firmamız hastalıkların tedavisi için de tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir. Klinik çalışanlarımız tüm eğitimlerini tamamlamış veterinerlerden oluşmaktadır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim en önem verdiğimiz prensiplerimizdir.

Kliniğimiz bizlerden destek isteyen tüm hayvan dostlarımıza kapılarını her zaman açmaktadır. Süreden bağımsız 7/24 çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlere her acil durum için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Web sayfamızdan hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tedaviler dışında kuaför hizmeti de vermekteyiz. Pet kuaför işlemler için randevu alabilirsiniz. Hayvan dostlarımızın tüylerinin bakım ve kesim işlemleri itina ile yapılmaktadır. Ayrıca merkezimizde evcil hayvanların tırnak bakımı ve kesimi, kulan temizliği de kliniğimizde uzman eller tarafından yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR