• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arya Yapı

Adres :

Kavaklı Mah. Gençlik Cad. C Blok No: 7/3c İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurtaç Yavuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 641 99 66

Whatsapp 2:

0 (532) 595 28 87

Arya Yapı ailesi olarak birmilyonnokta.com ailesine katılmaktan gurur duyuyoruz. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyat çerçevesinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Oldukça kaliteli hizmetlerimiz dahilinde özenle hizmet veriyor ayrıca siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Günden güne gelişen ve birçok müşteri tarafından özellikle tercih edilen şirketimiz siz değerli müşterilerimiz arasında bizleri oldukça sık tercih edilen ve başarılı bir işletme olmamızı sağlıyor. İstanbul yapı malzemeleri sektöründe oldukça kaliteli ve dünyaca bilinen markalarla çalışan işletmemiz sizlere son kalite hizmet sunmakta ayrıca uygun fiyat ile bütçeye uygun hizmetler vermektedir. Siz değerli müşterilerimize uygun fiyat yüksek kalite hizmeti sunuyor ve özenli işçilik sunuyoruz.

Hırdavat malzemeleri satışı, peyzaj malzemeleri satışı, inşaat malzemeleri satışı, inşaat malzemeleri satışı, pis su borusu satışı, yerden ısıtma boruları satışı, kelebek vana satışı, kompozit boru satışı, sürgülü vana satışı, yerden ısıtma boruları satışı ve damlama borusu satışı gibi birçok hizmete sahip olan işletmemiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmaktadır.

Alanında uzman profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere ince işçiliğimiz ile hizmet veriyor istek ve önerilerinizi önemsiyoruz. İşletmemiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyat yüksek kalite kapsamında hizmet vermektedir. Sizler de profesyonel çalışmalar sunan yapı malzemeleri satışı sağlayan uzman bir işletme arayışı içerisindeyseniz bizlerle iletişim numaramızı kullanarak irtibata geçebilir kolayca bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR