• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Arzum Kuyumculuk

Adres :

Yeşilbayır Mahallesi Sağduyu Caddesi 27/a Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atila Deniz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

denizatila@hotmail.com

Firmamız; Ankara takı ve aksesuar sektöründe kuyumcu mağazası olarak hizmet sunmaktadır. Kuyumcu mağazası olarak doğruluk, dürüstlük, güvenilirlik bizim temel çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz ışığında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kuyumculuk sektöründe adımızdan saygıyla söz ettirdik ve siz değerli müşterilerimizin güvenini kazandık. Geçmişten gelen ticari tecrübelerimizi ürün, hizmet ve müşteri memnuniyeti ile birleştirerek daima geleceğe yürüdük. Bugün geldiğimiz noktada siz değerli müşterilerimizin günlük ve özel günlerinizde kullanacağı takı tasarımları, yatırım amaçlı gram, çeyrek ve cumhuriyet altını satışları, pırlanta yüzük ve alyans modelleri, saatler ve bilezik çeşitleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde her zevke hitap etmekteyiz.

Firma olarak alım ve satımda geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Her hafta ve her ay çalışma ortaklarımızın birbirinden yeni modellerini ve çeşitlerini vitrinimize ekleyerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Alanında tecrübeli mağaza personelimizin yardımları ve güvenli alışveriş fırsatlarımız ile siz değerli müşterilerimizi yüzlerce model takı çeşitlerimizi görmeye davet ediyoruz. 14 ayardan 22 ayara kadar geniş ürün yelpazemizde cazip fiyatlarımız ile tamamen güvene dayalı alım satım hizmetleri veriyoruz.

Firma olarak amacımız bizi biz yapan doğruluk, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerimizden asla taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Dolayısıyla firmamız altın sektöründe göz dolduran vitrin çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini optimum düzeyde sağlamakta ve amacına ulaşmaktadır. Firmamız sağlamış olduğumuz güven ve müşteri memnuniyeti ile başarılarımızı arttırarak sektörde var olmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR